Diesel studio

W 2016 roku firma Fundament Bosch Service uruchomiła nową ofertę dotyczącą Regeneracji: regeneracja wtryskiwaczy, regeneracja pompowtryskiwaczy i pomp wtryskowych systemu Common Rail.

Powstało najnowocześniejsze Diesel Studio, które zostało wyposażone w urządzenia firmy Bosch EPS 708, EPS 205 oraz firmy Carbon ZAPP. W naszej pracowni macie Państwo możliwość diagnostyki i regeneracji wtryskiwaczy benzynowych (MPI, LPG, CNG) i Common Rail wszystkich typów w szczególności regenerację wtryskiwaczy Common Rail Bosch z zastosowaniem technologii 3 fazy (3 stopień naprawy).

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zestaw głowic pomiarowych i innych narzędzi firmy Bosch umożliwia kalibrację wymiarów nastawczych wtryskiwacza z dokładnością do 1 mikrona (0,001mm). Technologia ta umożliwia wymianę dowolnego elementu regenerowanego wtryskiwacza, dzięki czemu możemy naprawić każdy wtryskiwacz dostarczony do naprawy. Proces kalibracji i montażu wtryskiwacza wg tej technologii jakościowo odpowiada produkcji nowych wtryskiwaczy Common Rail w fabrykach firmy Bosch. Prawidłowa weryfikacja uszkodzeń wtryskiwacza, zastosowanie oryginalnych części zamiennych, montaż i kalibracja wtryskiwacza wg trzeciej fazy firmy Bosch, test wtryskiwacza, w tym charakterystyki dawkowania daje 100% gwarancji ich prawidłowej pracy po naprawie.

NOWOŚĆ!!! Przeprowadzamy również Rewitalizację stosu piezo wtryskiwaczy Siemens VDO Continental – diesel

Rewitalizacja stosu piezo Siemens polega na jego kuracji sygnałem prądowym o odpowiednim profilu. Jest to innowacja w skali światowej, a sam profil został opracowany w warunkach laboratoryjnych.

Wraz z eksploatacją wtryskiwacza Siemens – VDO – Continental dochodzi do zwarć pomiędzy mikro warstwami stosu piezoelektrycznego wtryskiwacza. Wynikiem tego jest zmniejszenie dawek wtryskowych oraz większe opóźnienie w reakcji wtryskiwacza. Rewitalizacja stosu usuwa zwarcia między warstwami dzięki czemu cały stos znowu wydłuża się o podobną wartość, co w sprawnym wtryskiwaczu. Jeżeli wtryskiwacz nie posiada mechanicznych uszkodzeń to najprawdopodobniej rewitalizacja go usprawni. Proces kształtowania stosu piezo odbywa się na urządzeniu Carbon Zapp CRU2R dla wtryskiwaczy Common Rail Siemens VDO Continental Sam proces przynosi również pozytywne rezultaty we wtryskiwaczach nowych i używanych, które długo leżały na półce i w wyniku tego doszło do ich całkowitego rozładowania. Proces rewitalizacji na nowo ukształtuje stos przywracając jego zdolność do pracy.

Na naprawione wtryskiwacze i pompowtryskiwacze udzielamy 24 miesięcznej gwarancji.

ZOBACZ WARUNKI GWARANCJI

Proces naprawy

1. Zapytanie

Gdy zgłosisz się do nas z częścią do naprawy, na początku zapytamy o rodzaj pojazdu, zepsutą część i objawy usterki. Na tej podstawie wstępnie zdiagnozujemy problem i podamy orientacyjną wycenę oraz termin wykonania.

2. Przekazanie części

Możesz przekazać nam podzespół do naprawy osobiście, oddać go w jednym z punktów odbioru, przekazać naszemu kierowcy lub przesłać kurierem.

3. Diagnoza

Po tym, gdy część trafi do nas, będziemy mogli postawić ostateczną diagnozę – zazwyczaj trwa to do 2 dni. Otrzymasz od nas telefon z informacją o charakterze usterki, właściwej wycenie i przewidywanym terminie naprawy.

4. Naprawa

Jeśli zaakceptujesz wycenę i termin, przystępujemy do naprawy. Gdy część będzie gotowa do odbioru, poinformujemy Cię o tym telefonicznie.

5. Odbiór lub wysyłka części

Po zakończeniu naprawy możesz odebrać część osobiście lub otrzymać ją za pośrednictwem kuriera. Nasza firma posiada również własne trasy dowozowe w rejonie województwa lubelskiego.

Tak pracujemy

Cennik Diesel Studio

Ceny butto

Wtryskiwacze Common Rail

Test wtryskiwaczy (1szt.)
od 59 zł
Regeneracja / Naprawa Wtryskiwaczy (1szt.)
od 250 zł
+ koszt części

Wtryskiwacze mechaniczne

Test wtryskiwaczy (1szt.)
od 49 zł
Regeneracja / Naprawa Wtryskiwaczy (1szt.)
od 49 zł
+ koszt części

Wtryskiwacze piezoelektryczne

Test wtryskiwaczy piezoelektryczych i kodowanie (1szt.)
od 60 zł
Test wtryskiwaczy piezoelektrycznych i kodowanie oraz rewitalizacja stosu piezo (1szt.)
od 100 zł
tylko SIEMENS VDO CONTINENTAL
Diagnostyka wtryskiwaczy systemu Common Rail na pojeździe
od 250 zł
+ części

Wtryskiwacze benzynowe MPI, LPG,CNG

Test wtryskiwaczy (1szt.)
od 70 zł

Pompowtryskiwacze Bosch

Test pompowtryskiwaczy (1szt.)
od 65 zł
Regeneracja / Naprawa Pompowtryskiwaczy (1szt.)
od 500 zł

Pompy Common Rail Bosch, Delphi, Denso, Siemens, VDO

Weryfikacja pomp wtryskowych CR
od 200 zł
Regeneracja / Naprawa pomp wtryskowych CR
od 550 zł
Do usługi należy doliczyć obligatoryjnie koszt uszczelnień w wysokości 100zł